Zespółmichał bakuła

Absolwent kierunku architektury i urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Wyróżniony w ogólnopolskim konkursie firmy KOŁO w edycji organizowanej w Płocku, laureat w konkursie na patio Wydziału Budownictwa Politechniki Łódzkiej. Przez lata rozwijał się zawodowo w łódzkich pracowniach.
Miłośnik minimalizmu, prostych form i szlachetnych materiałów. Uwielbia nowoczesne meble, dobry design i nowe technologie, które niejednokrotnie ułatwiły życie naszym klientom i z perspektywy czasu pozwoliły na znaczne oszczędności. Perfekcjonista, nie odda projektu, z którego nie byłby zadowolony zarówno on,  jak i klient. Zawsze dopina wszystko na ostatni guzik – wykonawcy go uwielbiają.
Prywatnie gadżeciarz, podróżuje kiedy może, a jak nie może to podgląda Łódź z drona. Toczy odwieczną walkę z Olą o wyższości nart nad snowboardem. Zacięty obserwator polskiej polityki, fan motoryzacji, początkujący ogrodnik i dumny właściciel psa o imieniu Kira.

Zespółola klibert

Absolwentka kierunku architektury i urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Swą wiedzę pogłębiała na warsztatach architektonicznych w Bolonii, Marsylii i Bukareszcie. Na rozwój zawodowy pozwoliła jej wieloletnia praktyka w łódzkich pracowniach architektonicznych.
Szalona połówka boko, uwielbia kolory we wnętrzach i klientów, którzy się ich nie boją. Czeka aż era zimnych skandynawskich wnętrz przeminie i świat razem z nią odkryje kolory ☺ Tworzy mieszkania odpowiadające na potrzeby klientów. Uwielbia poznawać ich zainteresowania, przyzwyczajenia, upodobania dzięki temu może tworzyć wnętrza idealnie skrojone dla ich właścicieli.
Prywatnie „lepi garnki z gliny”, majsterkuje, ostatnio wyszywa, zimą szaleje na snowboardzie a latem surfuje. Gdyby mogła spędziłaby życie na koncertach muzycznych. Marzy jej się przenośne biuro w vanie, tak żeby mogła jednocześnie zwiedzać świat i pracować

Pracownia boko architekci została założona przez przyjaciół ze studiów i choć oficjalnie swą działalność rozpoczęła w 2017 roku to wspólne projekty powstają już od 2010 roku. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz oraz architektury kubaturowej. Uwielbiamy nowe wyzwania i nieszablonowe rozwiązania, inwestorów odważnych i z otwartą głową.

Napisz do nas!